HiFly can be equipped with emergency backup, 0-10V dimming, motion or PIR sensors. This energy-efficient high bay is ideal for supermarket, office, warehouses, gyms, distribution centers, industrial applications.



| Series Code | LHB07 |
|---|---|
| Power | 80W, 120W, 180W |
| Efficacy | 145lm/W |
| Input Voltage | 100-240 VAC, 100-277VAC, 50 / 60 Hz |
| Power Factor | >0.92 |
| Surge Protection | 4kV line-line, 6kV line-earth |
| Control | Motion, PIR Sensor, ZigBee Control, Wireless |
| IP Rating | IP20 |
| CCT | 5000K, 4000K, 3000K |
| CRI(Ra) | 80 |
| Operating Temperature | -30°C to + 45°C |
| Mounting Option | Wire Suspension |
| Warranty | 5 Years |